Gepubliceerd op 14-01-2026
Mijn naam is Bart van Schaften, 26 jaar oud, en ik woon in Gorinchem. Lekker dichtbij werk dus! Sinds november 2025 ben ik werkzaam bij Tredion als adviseur in de binnendienst. Hoewel de ICT-wereld nieuw is voor mij, heb ik wel al wat jaren ervaring in de binnendienst.
Natuurlijk heb je in het dagelijks leven met ICT te maken of lees je er wel eens wat over. Hiervoor was ik echter nog niet bekend met wat ICT nou écht is. Dat ben ik nu, door goede uitleg van collega’s en het oppakken van vragen, aan het leren.
Klanten te woord staan
In mijn huidige rol als Adviseur Binnendienst ben ik verbonden met allerlei takken binnen Tredion. Voor verschillende vragen kunnen klanten bij mij terecht. Zo sta ik bijvoorbeeld klanten te woord met vragen over wat voor laptop of telefoon bij hun werkzaamheden past, welke diensten Tredion kan bieden, maar ook met vragen over facturatie.
Tredion leren kennen
In het begin van mijn inwerkperiode was het vooral kennis opdoen over Tredion. Wat is ICT nou eigenlijk? Wat voor diensten biedt Tredion aan? En natuurlijk de kennismakingsgesprekken om collega’s beter te leren kennen.
Inmiddels ben ik vooral bezig met het oppakken van klantvragen die via tickets binnenkomen. Dit spreekt mij het meest aan. Zo kan ik zelf op onderzoek uit en kijken wat er nodig is om tot de beste oplossing te komen.
Op onderzoek uit
Zo heb ik bijvoorbeeld tickets waarin een nieuwe internetlijn aangevraagd moet worden of waarin we binnen een bepaalde tijd hardware moeten leveren. In zulke gevallen schakel ik direct met klanten en leveranciers om alles goed en op tijd te regelen. Dat contact vind ik een leuk en belangrijk onderdeel van mijn werk.
Naast het contact met externe partijen kijk ik ook naar onze interne werkwijze. Hoe kan ik tickets zo efficiënt mogelijk verwerken? En hoe zorg ik ervoor dat onze processen optimaal worden benut? Door hier continu mee bezig te zijn, leer ik elke dag bij.
Een open houding
Wat ik het leukste vind sinds ik bij Tredion werk? De open houding van Tredion. Ik kan eigenlijk alles vragen en iedereen helpt waar het nodig is. Ook kan ik altijd aangeven als ik zie dat iets wellicht anders kan. Verder vind ik het ook leuk om het af en toe even over ‘niks’ te hebben tussen het werk door!
Next Level betekent voor mij…
Het proactief werken en een stapje extra zetten om de klant goed te helpen. Voor mij is het belangrijk dat een klant vertrouwen heeft in Tredion en dat wij dit ook terugbetalen.
Wil jij meer weten over Next Level werken bij Tredion? Neem dan een kijkje op onze werken bij website.
Onze vacatures