Event

Lunch & Learn: krijg grip op je cybersecurity

meld je direct aan

Cybersecurity voor het mkb: heb jij de basis op orde?

Mkb-bedrijven worden steeds vaker doelwit van cyberaanvallen. Ook stellen wet- en regelgeving zoals NIS2, de AVG en de NSCS-basismaatregelen steeds hogere eisen aan je ICT-beveiliging. Niets doen is geen optie – dit maakt je in de wereld van cybersecurity kwetsbaarder. Daarom is het essentieel om je digitale veiligheid serieus te nemen.

Tijdens deze Lunch & Learn praten we je bij over de belangrijkste trends en maatregelen rondom cybersecurity, zodat jij weet wat je moet doen om je basis op orde te krijgen. Zorg dat je niet achterblijft en meld je kosteloos aan voor onze sessie op donderdag 15 mei 2025.

Programma

Je bent van harte welkom op ons kantoor (Avelingen-West 11, 4202 MS Gorinchem). De inloop start om 11:45 uur, en om 12:00 uur begint de sessie. In twee uur nemen we je mee in praktische stappen om je ICT-security te verbeteren. We ronden af om 14:00 uur.

Wat kun je verwachten?

  • Actuele trends: Wat speelt er nu in de wereld van cyberdreigingen?

  • Wet- en regelgeving: Wat moet je weten en doen?

  • De 10 belangrijkste stappen om jouw bedrijf te beveiligen

Wil je jouw bedrijf veiliger maken?

Schrijf je dan kosteloos in voor één van onze Lunch & Learn sessies. Je kunt kiezen uit de volgende data:

  • Volgeboekt – Donderdag 16 januari 2025, van 12:00 tot 14:00 uur
  • Volgeboekt – Dinsdag 11 februari 2025, van 12:00 tot 14:00 uur
  • Volgeboekt – Woensdag 22 januari 2025, van 12:00 tot 14:00 uur
  • Volgeboekt – Donderdag 13 maart 2025, van 12:00 tot 14:00 uur
  • Donderdag 15 mei 2025, van 12:00 tot 14:00 uur

Naast een smakelijke lunch krijg je praktische tips die je nodig hebt om je cybersecurity op orde te krijgen.

Meld je direct aan

Meer weten over dit artikel?

Maak kennis met Tim Kerseboom,
hij vertelt je er graag meer over
Adviseur / ICT Strateeg
Klik hier stuur een e-mail

Meer artikelen